11/19/2021 2:37:44 PM

Philips OneBlade Pro ile Kesiksiz ve Güvenli Sakal Tıraşı!

Kullanıcılarının yorum ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarına yön veren Philips, çığır açan hibrit şekillendirici ürünü OneBlade Pro sayesinde, erkeklere tek bir ürünle ve zahmetsizce sakal şekillendirme imkânı sunuyor.

Philips OneBlade Pro ile Kesiksiz ve Güvenli Sakal Tıraşı!

 

Kullanıcılarının yorum ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarına yön veren Philips, çığır açan hibrit şekillendirici ürünü OneBlade Pro sayesinde, erkeklere tek bir ürünle ve zahmetsizce sakal şekillendirme imkânı sunuyor.

 

Kullanıcıları için en iyisini düşünen ve çözümleriyle her gün yaşamları iyileştiren Philips’in devrim niteliği taşıyan ürünü OneBlade Pro ile artık erkekler, her uzunluktaki sakalı düzeltebilir, şekillendirebilir ve tıraş edebilir.

 

Philips OneBlade Pro, yüz hatlarına uyumlu teknolojisi sayesinde, sakallı veya kirli sakallı tarza sahip olan erkeklerin sakallarına istedikleri şekli vermelerini mümkün kılarken; geleneksel jiletlere kıyasla tıraş işlemini daha uzaktan gerçekleştirerek rahat bir tıraş deneyimi sunuyor. Takıp çıkarılabilir başlıkları ve keskin kenarlı bıçağı ile her uzunluktaki sakalı kısaltabilmek ve kolayca şekillendirebilmek için tasarlanmış olan OneBlade Pro, profesyonelliği ile ön plana çıkıyor.

 

12 uzunluk seçeneğine sahip tarağı ile (0,5 - 9 mm) istenilen uzunlukta, güvenli ve zahmetsiz tıraş imkânı sunan OneBlade Pro, benzersiz bıçak teknolojisine sahip kesicileri sayesinde saniyede 200 defa hareket ederek her uzunluktaki sakalı rahatça tıraş edebiliyor. Yuvarlak uçlara sahip kaydırıcı kaplamadan oluşan çift koruma sistemi ile de kolay ve konforlu tıraş olanağı sağlıyor. Duşta kullanılabilir özelliği ile ıslak ya da kuru kullanılabilen Philips OneBlade Pro, kolayca temizlenirken aynı zamanda köpüklü veya köpüksüz tıraşı da mümkün kılıyor.

 

Kesiksiz ve güvenli sakal tıraşı için özel olarak tasarlanan OneBlade Pro erkeklerin vazgeçilmez yardımcısı olmaya aday…  

 

 

 

Daha fazla bilgi için:

Sibel Yıldız

Türk Philips Ticaret A.Ş                   

sibel.yildiz@philips.com                   

0216 636 15 68

             

Burcu Demirdöğen

Bersay İletişim Danışmanlığı

0537 230 26 38

burcu.demirdogen@bersay.com.tr   

  

Royal Philips Hakkında:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA), insanların yaşamlarını iyileştirmeye kendini adamış, sağlıklı yaşam ve korunmadan teşhis, tedavi ve evde bakıma kadar her alanda sağlık döngüsünden daha etkili sonuçlar elde etmeye odaklanan lider bir sağlık teknolojileri şirketidir. Philips entegre çözümler sunmak için ileri teknolojiden, klinik sonuçlardan ve tüketici iç görülerinden faydalanır. Philips, tanısal görüntüleme, görüntüleme odaklı terapi, hasta görüntüleme ve sağlık bilişiminin yanı sıra sağlıklı yaşam ve evde bakım alanlarında pazar lideridir. Genel Merkezi Hollanda’da bulunan ve 100’ü aşkın ülkedeki satış ve hizmetleriyle yaklaşık 77.000 kişiyi istihdam eden Philips, 2020 yılında 17,3 milyar avro satış geliri elde etmiştir. Royal Philips hakkında daha fazla bilgi için www.philips.com/newscenter sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tarihi :11/19/2021 2:37:44 PM Marka : Philips Faaliyet Alanı : ALIŞVERİŞ, TEKNOLOJİ Kategori : DİJİTAL, TEKNOLOJİ Tema : Ürün/Hizmet Etkinlik Türü : Diğer Şehir : ADANA, ADIYAMAN, AFYONKARAHİSAR ... Bülten Sahibi : BERSAY İLETİŞİM GRUBU
Ek Dosyalar
2021_11_19_aa828271-c569-4638-8ee0-af45d2e12498 (1).docx
OneBlade3.JPG
OneBlade2.JPG
OneBlade1.JPG